Asystenta/-tki działu księgowego z j. rosyjskim

KONTAKT

Poznań - Dodane przez emilia.ogonowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystenta/-tki działu księgowego z j. rosyjskim

Zadania:
codzienna praca z dokumentami księgowymi
stały kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy w języku rosyjskim
wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach

Wymagania:
wykształcenie wyższe mile widziane lub w trakcie studiów ( dyspozycyjność na pełen etat);
bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (C1)
dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
mile widziane praktyki/staż w obsłudze klienta/administracji/ dziale księgowym
pozytywne nastawienie
komunikatywność

Oferujemy:
Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjny pakiet benefitów. Organizacja oferuje przyjazną atmosferę w zgranym, energicznym zespole. Dodatkowo oferuje liczne szkolenia wewnętrzne.

Mapa PoznańProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystenta/-tki działu księgowego z j. rosyjskim

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !