Asystent/ka Zarządu

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacja572 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent/ka Zarządu

Obecnie dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy handlowej z branży rolniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań (Komorniki)
Nr Ref. 150319_AZ

Zakres obowiązków:

Przygotowanie i wdrażanie nowych projektów marketingowych
Motywowanie zespołu sprzedażowego (5 osób)
Raportowanie do zarządu firmy
Przyjmowanie i analiza raportu od przedstawicieli
Bieżące wspieranie pracy zarządu, koordynowanie spotkań, podróży służbowych
Koordynowanie pracy biura
Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
Czynności wynikające z bieżącej działalności Firmy, zlecone przez Prezesa Zarządu
Wyjazdy i spotkania z handlowcami jak i najważniejszymi klientami firmy
Wymagania wobec kandydatów:
Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z pracą na takim samym/podobnym stanowisku
Doświadczenie związane z motywowaniem zespołów sprzedażowych tj. motywowanie do pracy, podejmowania wyzwań
Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego przynajmniej na poziomie B1
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialności
Mile widziana znajomość branży części lub maszyn rolniczych
Wykształcenie wyższe
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
Współpracę z międzynarodową firmą o bardzo rozpoznawalnej marce, z wieloletnimi tradycjami w Polsce i na świecie
Samodzielną możliwość realizacji kompleksowych projektów marketingowych
Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja572(małpa)eureka-hr.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent/ka Zarządu

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !