CIEŚLA SZALUNKOWY

Dziewcza Struga - Dodane przez ogloszenia14 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CIEŚLA SZALUNKOWY

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
3 wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych PERI, DOKA, HUNNEBECK, itp.,
4 betonowanie,
5 zbrojenie.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego - język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 3- 5 lat (szalowanie tradycyjne jak również systemowe PERI, DOKA, HUNNEBECK), preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców.
Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,
Wynagrodzenie od 171 do 190 (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego)
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
Sposób aplikowania: CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe, referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres e-mail:

koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla szalunkowy Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073, E.Mail:
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:

Mapa Dziewcza StrugaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - CIEŚLA SZALUNKOWY

Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !