członek zarzadu fundacji

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacjaglosmlodych1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia członek zarzadu fundacji

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, która zakłada stworzenie i wdrożenie możliwie najlepszego systemu promocji i rozwoju artystów, naukowców, a także Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.
Fundacja popiera, realizuje i upowszechnia wszelkie inicjatywy kulturalne, edukacyjne oraz społeczne .Inicjujemy i wspieramy programy innowacyjnych technologii , rekultywacji i ochrony środowiska .
Nasze projekty umożliwiają szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez ich realizację w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie.
Nasze działania są skierowane do artystów, uczniów, studentów, absolwentów wyższych uczelni, naukowców, doktorantów, pracowników naukowo- dydaktycznych, menadżerów. osób które maja innowacyjne i nietuzinkowe pomysły .
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż .Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.
Pokażcie nam swoje osiągnięcia i plany na przyszłość.
MASZ GŁOWĘ PEŁNĄ POMYSŁÓW? PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

Członek zarządu fundacji funkcja społeczna z możliwością wynagradzania

koordynowanie działań dążących do realizacji celów statutowych
przedstawianie planów realizacji Radzie Fundacji oraz po ich akceptacji wdrażanie nowych programów
reprezentowanie Fundacji
nadzór nad rekrutacja nowych wolontariuszy i pracowników Fundacji
sporządzanie sprawozdania z działalności Fundacji
przyjmowanie darowizn, spadków i zapisów, subwencji oraz dotacji
zarządzanie majątkiem Fundacji
opracowanie koncepcji menedżerskiej Fundacji

wyższego wykształcenia /bądź w trakcie- ostatnie lata studiów/najchętniej po jednym z kierunków: ekonomia, finanse, zarządzanie funduszami i projektami Unii Europejskiej, prawo, administracja, zarządzanie oraz doświadczenia w swojej specjalizacji oraz znajomości specyfiki organizacji pozarządowych/ NGO/
doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i realizacji projektów
doświadczenia w kontaktach biznesowych oraz zdolności negocjacyjnych
osób ambitnych, energicznych zmotywowanych w dążeniu do wyznaczonych celów
wysokiej kultury osobistej

- Członek Zarządu Fundacji jest z reguły funkcją reprezentacyjna , społeczna i jest skierowana do ludzi o pozytywnym nastawieniu do innych ludzi i życia !
Ta funkcja nie jest etatem!
Dlatego też oferujemy ;
pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
w uzasadnionych warunkach (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole / bez ograniczeń wiekowych/
możliwość udziału w ciekawych projektach


Bardzo prosimy o przemyślane składanie ofert .

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV prześlij nam za pośrednictwem portalu.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Mapa PoznańProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - członek zarzadu fundacji


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj