Doradca Finansowy

KONTAKT

Poznań - Dodane przez kariera2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Finansowy

Enterprise Investment Agencja Zatrudnienia (nr cert. 9645) to firma specjalizująca się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a także realizująca wieloletnie projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej. Nasze usługi obejmują procesy rekrutacyjne pracowników stałych i czasowych, outsourcing oraz doradztwo personalne. Naszym celem jest zapewnienie wyspecjalizowanej kadry na wszystkich szczeblach organizacyjnych.
Naszym klientem jest ciesząca się bardzo dobrą opinią na rynku ogólnopolska Spółka z branży finansowo-ubezpieczeniowej. Jeśli poszukujesz zmian w swoim życiu zawodowym, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko: Doradca Finansowy

Miejsce pracy:Poznań
Nr ref: DF/05/14/Poznań

Opis stanowiska:
kompleksowa obsługa Klientów - od 1-go spotkania do finalizacji
rozpoznanie indywidualnej sytuacji Klienta i dobór optymalnych rozwiązań
budowanie relacji z Klientem (przed i po sprzedaży)
weryfikowanie kompletności dokumentacji i prawidłowości wypełnienia wniosków
rejestracja i wprowadzanie informacji do systemów informatycznych

Wymagania:
doświadczenie w pracy w call center (infolinie, sprzedaż)
nastawienie na pracę w bezpośrednim kontakcie z Klientami
przystosowania do pracy w dynamicznych warunkach
doświadczenia w pracy z plikami typu Excel, Word
dobra znajomość obsługi sprzętu biurowego

Zapewniamy:
możliwość długotrwałej współpracy
pracę w stacjonarnej placówce od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
wsparcie doświadczonych i przyjaźnie nastawionych współpracowników

Pracując dla naszego Klienta, masz szansę wykorzystać czas wakacji na swój zawodowy i osobisty rozwój. Jeśli jesteś energiczny i silnie zmotywowany do realizacji nietuzinkowych zadań, koniecznie aplikuj. Wyślij swoją aplikację na adres kariera(małpa)eiglobal.pl (podając w tytule nr ref. ogłoszenia)

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Mapa PoznańProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Finansowy

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !