Elektromonter

Czerwonak - Dodane przez GP People sp. z o.o. sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Elektromonter

Nasz Klient, firma z 60-letnią tradycją w produkcji i remontach urządzeń energetycznych poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

elektromonter
miejsce pracy: Czerwonak k. Poznania

opis stanowiska:

- praca w grupie zadaniowej

wymagania:

- wykształcenie techniczne, mile widziane o profilu elektrycznym
- uprawnienia SEP grupa 1 minimum do 1kV w zakresie montażu, remontu obsługi
- znajomość rysunku technicznego
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnice

oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienia przez firmę po okresie próbnym
- pracę w systemie zmianowym
- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie w branży energetycznej

GP People posiada certyfikat o numerze 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mapa CzerwonakProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektromonter

Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !