Ferie 2015 w Termach Maltańskich!

KONTAKT

Poznań - Dodane przez info129 (osoba prywatna) -

Ferie 2015 w Termach Maltańskich!

Pełna treść ogłoszenia Ferie 2015 w Termach Maltańskich!

Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym parku wodnym w Polsce to najlepszy przepis na udane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie pełne zabawy i przygód.

Organizatorem półkolonii jest Szkoła Pływania Fregata Swimming. W ramach 5-dniowych turnusów zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NW oraz wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu i napoje.Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe.

Program:

zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym Term Maltańskich. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
wyjście na lodowisko (dla chętnych). Dwa razy odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6 zł na wypożyczenie łyżew. Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
fundacja Irma i jej podopieczni, czyli jak postępować z psem. Fundacja IRMA prowadzi działania na rzecz ochrony ludzi, zwierząt i środowiska, poprzez szerzenie w społeczeństwie idei ratownictwa z wykorzystaniem psów.
zabawy integracyjne, które są nieodłącznym elementem wszystkich naszych półkolonii. Poznanie się nawzajem i zintegrowanie grupy stanowi podstawę dobrej zabawy przez cały czas wypoczynku z nami.
Zaszyfrowana skrzynia Fregaty - autorska gra planszowo-zadaniowa. Zabawa zorganizowana w formie rywalizacji grupowej na terenie Term. Różnorodność zadań wymaga nie tylko sprawności fizycznej ale również kreatywności, wyobraźni, wiedzy i dużej dawki dobrego humoru.
Twórczy Świat Fregaty, czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Na zajęciach eksperymentujemy z kolorami i perspektywą, a co najważniejsze gwarantujemy dzieciom radość z tworzenia własnych oryginalnych prac!
turniej Gier Planszowych po letnich zmaganiach TPG na dłużej zagościł w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych.
Mam Talent - prawdą okazuje się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować... Dzieci będą miały okazję pokazać swoje talenty i pasje, może staną się one inspiracją dla kolegów i koleżanek. Odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa.
Fregatoczytanie. W ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu.
pokazy filmowe.

Półkolonie realizowane będą w 5-ciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00.

Zapewniamy:

opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej
ubezpieczenie NW
nadzór Kuratorium Oświaty
wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)

Termin:

16 - 20 luty 2015 r.
23 - 27 luty 2015 r.

Cena:
349 zł

Miejsce:
Termy Maltańskie, Ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Zapisy:
WYŁĄCZNIE ON-LINE
Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527, 661 867 661

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Mapa PoznańProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ferie 2015 w Termach Maltańskich!


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj