Hydraulik Niemcy

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca58 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Hydraulik Niemcy

Poszukujemy fachowców do pracy w Niemczech.

Nie jesteś zadowolony z obecnej pracy? Wykorzystaj szansę i wybierz się do pracy w Niemczech!
Z Silverhand znajdziesz sprawdzoną ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

Miejsce pracy: Frankfurt am Main lub Hamburg (do wyboru)
Data rozpoczęcia: od zaraz
SILVERHAND Agencja Zatrudnienia (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822) jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników technicznych z komunikatywną znajomością języka kraju przyjmującego.
Bezpłatne usługi tłumaczenia CV, gwarancja wypłacalności firm, z którymi współpracujemy oraz stały kontakt z biurem w Polsce to powody, dla których warto Nam zaufać!
Obecnie dla naszego klienta w Niemczech szukamy osoby na stanowisko

H Y D R A U L I K MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Nr ref. H/Nhm/1683
W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.
Obowiązki:
- montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO
- instalacje ogrzewania podłogowego
- montaż sieci odpływowych
- montaż wentylacji i klimatyzacji (do wyboru dysponujemy różnymi aktualnymi ofertami)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
Ważne! => możliwość pracy w 2 osoby (komunikatywny + słabo komunikatywny + samochód)
- wyuczony zawód: hydraulik, instalator sanitarny, monter instalacji budowlanych
(nie jest to warunek konieczny, liczy się przede wszystkim doświadczenie!)

Oferta:
- stawka 10-12 euro/godz. netto na rękę (w zależności od oferty, doświadczenia i
znajomości języka)
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie gratis w dobrych warunkach
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę (podane powyżej wynagrodzenie
jest wynagrodzeniem netto, tzn. po opodatkowaniu oraz oskładkowaniu)
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!

SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).

Prosimy o przesłanie CV

Tel. 697 317 027
Tel. 785 624 599
Tel. 733 562 583

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mapa PoznańProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hydraulik Niemcy

Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !