Irlandia rozbiór wieprzowy - dobre warunki finansowe

Środa Wielkopolska - Dodane przez agencja4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Irlandia rozbiór wieprzowy - dobre warunki finansowe

Oferta:
Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) dla pracodawcy irlandzkiego poszukuje doświadczonych rzeźników do rozbioru wieprzowiny.
Praca od zaraz. Oferta pracy tymczasowej. Docelowo praca na stałe.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. 40 godzin tygodniowo, 48 tygodni w roku.

Opis stanowiska:
Praca na taśmie, w zimnym pomieszczeniu.
Wymagania i obowiązki:
Zgodne z wymaganiami stanowiska pracy.

Pracodawca oferuje:

Wynagrodzenie
9.98 euro za godzinę na początku współpracy
11.25 euro za godzinę po 6 miesiącach
12.5 euro za godzinę po 18 miesiącach
Zakwaterowanie (koszt pokrywa pracownik) - ok 50 euro tygodniowo.

Pozostałe informacje:
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Po stronie irlandzkiej odebranie z lotniska, dowiezienie do miejsca zakwaterowania, załatwienie formalności administracyjno-biurowych (bank, PPS, itp.).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa Środa WielkopolskaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Irlandia rozbiór wieprzowy - dobre warunki finansowe

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !