Izolacja Ocieplenie pianą poliuretanową chłodni,przechowalni warzyw i owoców , hal, magazynów, elewatorów itd.

KONTAKT

Grzybowo - Dodane przez biuro (osoba prywatna) -

Izolacja Ocieplenie pianą poliuretanową chłodni,przechowalni warzyw i owoców , hal, magazynów, elewatorów itd.

Pełna treść ogłoszenia Izolacja Ocieplenie pianą poliuretanową chłodni,przechowalni warzyw i owoców , hal, magazynów, elewatorów itd.

Izolacje dla rolnictwa

Jesteśmy w stanie wyeliminować uciążliwe skraplanie się wody w każdym budynku inwentarskim

Nasi specjaliści mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem przy realizacji izolacji z wykorzystaniem pianki poliuretanowej na rzecz sektora rolniczego.

Do tej pory współpracowaliśmy z naszymi klientami w zakresie zabezpieczania elewatorów, przechowalni, chłodni kontrolowanych (oraz zwykłych), a także magazynów i wszystkich pozostałych obiektów inwentarskich.

Izolacje elewatorów magazynów zbożowych i pozostałych

Wieloletnie doświadczenie w zakresie izolacji pianami poliuretanowymi pozwoliło nam na wprowadzenie do oferty także zabezpieczania takich obiektów jak magazyny zbożowe i elewatory.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. Zastosowanie pianki pozwala na usunięcie wilgoci z używanego obiektu, wpływając na prawidłowy przepływ powietrza.

Kompleksowe uszczelnienie magazynu ułatwia wyeliminowanie prowizorycznych przegród, w których nierzadko osiedlają się gryzonie. Na Państwa życzenie, możemy zająć się całkowitą modyfikacją nieużytków na magazyny zboża wielokrotnie testowaliśmy takie rozwiązania z pozytywnym skutkiem; zboże było przechowywane w optymalnych warunkach, nie wilgotniało, a dzięki temu nie dochodziło do przedwczesnego kiełkowania.

Izolacje przechowalni oraz innych magazynów okopowych

Realizacja izolacji w przechowalniach ziemniaków przy wykorzystaniu 7-centymetrowej pianki poliuretanowej pozwala na ograniczenie przewodnictwa cieplnego i zabezpieczenie magazynu przez nadejściem nawet ostrych zim.

Ze względu na zastosowanie wymagającej piany (zamkniętokomórkowa) o przewodnictwie ciepła 0,22 W na 1 metr kwadratowy nawet utrzymujące się przez długi czas mrozy nie powodują uszkodzenia ziemniaków. Na skuteczne wdrożenie naszych realizacji wskazuje jeden z wiodących producentów tych bylin w Polsce, a zarazem nasz klient.

Zabezpieczenie pomieszczenia odpowiednią grubością piany zabezpiecza ziemniaki przed przemarznięciem, obniżając do minimum ryzyko przedwczesnego kiełkowania oraz gnicia.

Poza tym, piana nie powoduje uszkodzeń ziemniaka, który w innych warunkach ociera się o twardą powierzchnię ściany i podłoża. Piana ułatwia wykorzystanie w zasadzie każdego pomieszczenia użytkowego na przechowalnię, w zasadniczy sposób obniżając koszty inwestycyjne.

Izolacje chłodni
Odpowiadamy również za natryski pianą poliuretanową chłodni standardowych oraz tych z kontrolowanym poziomem atmosfery.

Proponowane przez nas rozwiązania przynoszą szereg korzyści, a w tym m.in.:

poprawę szczelności chłodni (odgrywa kluczowe znaczenie szczególnie przy chłodniach z kontrolowaną atmosferą)
poprawę utrzymywania satysfakcjonującego poziomu wilgoci powietrza w komorze chłodniczej
ocieplenie chłodni pianką poliuretanową przynosi znacząca oszczędność energii ze względu na minimalny poziom strat ciepła
rozwiązanie (przynajmniej częściowe) problemu nadmiernego oblodzenia chłodni
ograniczenie dostępności do chłodni przez gryzonie (gryzonie chętnie wykorzystują izolacje styropianowe do osiedlania się)


Zapewniamy, że izolacja warzyw i owoców wykonana przy pomocy natrysku piany jest całkowicie obojętna dla tych produktów.

Na życzenie naszych klientów podejmujemy się także natryskiwania pianki we wszystkich innych obiektach użytkowych z sektora rolniczego. Możemy pochwalić się odpowiednimi referencjami wiodących polskich producentów drobiu oraz wielu innych dużych gospodarstw rolnych.

Mapa GrzybowoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Izolacja Ocieplenie pianą poliuretanową chłodni,przechowalni warzyw i owoców , hal, magazynów, elewatorów itd. ,10 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj