Kasjer-Sprzedawca Poznań (os. Armii Krajowej)

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca.poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer-Sprzedawca Poznań (os. Armii Krajowej)

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
KASJER-SPRZEDAWCA
Praca w markecie w Poznaniu na os. Armii Krajowej
Nr ref: KSE/POZ

Opis stanowiska pracy:
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu,
- rozliczanie kasy po zakończonej,
- dbanie o czystość stanowiska pracy,
- wykładanie towaru.

Wymagania :
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- dyspozycyjność,
- ukończone 18 lat,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
- spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
- zorientowanie na wysoki poziom obsługi klientów.

Oferujemy :
- zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra, w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę),
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
- szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera-sprzedawcy,
- pracę w systemie II-zmianowym, między godziną 6.00 a 21.00,
- wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym,
- możliwości rozwoju i zdobycie bogatego doświadczenia.

Jak do nas aplikować ?
Mail : Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w formie CV przez portal (w temacie maila prosimy o podanie nr ref ogłoszenia)
Spotkanie : Zapraszamy do Centrum Rekrutacyjnego w Poznaniu na ul. Zwierzynieckiej 18 lok. 101 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 -16)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa PoznańProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer-Sprzedawca Poznań (os. Armii Krajowej)

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !