Kat. B - Kursy, jazdy, doszkolenia, przygotowania do egzaminów. Video Studio

KONTAKT

Poznań - Dodane przez asvs (osoba prywatna) -

Kat. B - Kursy, jazdy, doszkolenia, przygotowania do egzaminów. Video Studio

Pełna treść ogłoszenia Kat. B - Kursy, jazdy, doszkolenia, przygotowania do egzaminów. Video Studio

Ośrodek realizuje kursy: stacjonarne, weekendowe, kursy dla osób pracujących w trybie zmianowym, kursy indywidualne, a także kursy 16-dniowe.
Terminy rozpoczęcia kursów, co 1-2 tygodnie w zależności od częstotliwości zajęć.
Kursy realizowane są w małych grupach szkoleniowych do 8-miu osób, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu.
Kursy realizowane w okresie od 1 do 2 miesięcy.
Opłaty w dogodnych ratach, bez oprocentowania - gotówką lub przelewem na rachunek ośrodka.
W ośrodku obowiązują comiesięczne promocje, których ważność realizowana jest do pierwszego terminu egzaminu państwowego.
Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia toku zajęć.
Dla zorganizowanych grup 3-8 osób, uczniów szkół oraz studentów, możliwość dostosowania terminów i czasu zajęć, po zakończeniu pobytu w szkole lub na uczelni.
Zajęcia stacjonarne realizowane są we wtorki oraz czwartki od godziny 17,00 w wymiarze 4 lub 5 lekcji w zależności od decyzji słuchaczy kursu.
Istnieje możliwość realiaowania dodatkowych zajęć w sobotę lub niedzielę w zależności od potrzeb słuchaczy, w godzinach ustalonych przez uczestników.
Zajęcia prowadzone są w blokach tematycznych, umożliwiających rozpoczęcie zajęć nie tylko od dnia rozpoczęcia kursów, ale również w innych terminach.
Nowoczesne środki multimedialne, zapewniają łatwe przyswajanie wiadomości i rozumienie zagadnień objętych programem szkolenia.
Materialy szkoleniowe do dyspozycji, na okres trwania kursu, łącznie z pytaniami egzaminacyjnymi w formie drukowanej i elektronicznej - gratis.
Elastyczny rozklad jazd, dopasowany do potrzeb słuchaczy; szkolenia na samochodach RENAULT CLIO III
Możliwy jest również dojazd do kursanta na zajęcia praktycznej nauki jazdy.
Bezpłatny egzamin wewnętrzny - wliczony w cenę kursu.

Mapa PoznańProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kat. B - Kursy, jazdy, doszkolenia, przygotowania do egzaminów. Video Studio ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj