kierowca śmieciarki - praca od zaraz

Swarzędz - Dodane przez GP People sp. z o.o. sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia kierowca śmieciarki - praca od zaraz

Dla naszego Klienta, jednego z odbiorców odpadów komunalnych w Wielkopolsce, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

kierowca śmieciarki

miejsce pracy: Poznań
miejsce odbioru samochodu:Swarzędz

opis stanowiska:
- kierowanie i obsługa samochodu specjalistycznego

wymagania niezbędne:
- prawo jazdy kat. C
- orzeczenie psychotechniczne
- świadectwo kwalifikacji zawodowej
- udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 t
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu śmieciarki
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- wysoka motywacja do podjęcia pracy

oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00
- atrakcyjną stawkę godzinową
- umowę o pracę tymczasową po okresie próbnym
- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Pierwsze osoby zostaną zatrudnione już w marcu bieżącego roku.

GP People posiada certyfikat o numerze 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mapa SwarzędzProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - kierowca śmieciarki - praca od zaraz

Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !