Kierownik Oddziału/Specjalista ds. rekrutacji

KONTAKT

Poznań - Dodane przez emilia.kaminska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Oddziału/Specjalista ds. rekrutacji

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, do nowego oddziału w Poznaniu, woj. wielkopolskie, poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK ODDZIAŁU/ SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
/miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie/
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
Budowanie i aktualizowanie bazy danych kandydatów
Wyszukiwanie kandydatów zgodnie z określonym wcześniej profilem
Weryfikowanie aplikacji napływających od kandydatów
Przeprowadzanie rozmów i testów rekrutacyjnych
Współpraca z urzędami pracy i innymi instytucjami rynku pracy
Utrzymywanie kontaktów z Klientem biznesowym (obsługa stałych Klientów, pozyskiwanie nowych Klientów)
Odbywanie spotkań handlowych
Realizowanie założonych planów sprzedażowych
WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, ekonomia)
Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Min. dobra znajomość języka angielskiego
Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
Wiedza teoretyczna i praktyczna związana z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska
Rozwinięte umiejętności interpersonalne
Nastawienie na osiąganie wyników
Umiejętność organizowania czasu pracy
Komunikatywność
Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Mapa PoznańProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Oddziału/Specjalista ds. rekrutacji

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Lepszy Poznań !