Konsultant ds. obsługi Klienta (praca na stałe/wakacje) 9,50/h

KONTAKT

Poznań - Dodane przez Add Connect (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. obsługi Klienta (praca na stałe/wakacje) 9,50/h

Firma Add Connect współpracująca z prestiżowym dostawcą telewizji cyfrowej NC+ poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Twoje główne zadania:
Telefoniczna obsługa obecnych Klientów w zakresie przedłużania kończących się umów;
Prowadzenie rozmów zgodnie ze standardem firmy;
Budowanie pozytywnych relacji z Klientem.
Nasze Oczekiwania:
Swobodne prowadzenie rozmów drogą telefoniczną i odpowiednia dykcja;
Umiejętność sprawnej obsługi komputera;
Stawianie sobie celów i dążenie do ich realizacji;
Umiejętność pracy w grupie;
Dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu.
Oferujemy Ci:
Najlepszą atmosferę pracy, którą zapewnia zespół pozytywnych ludzi!
Stałą stawkę za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjne premie;
Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy dzięki czemu nie musisz mieć doświadczenia;
Elastyczny grafik, ponieważ pracujemy w godz. 9-21 od poniedziałku do piątku i w soboty 10-21- wszystkie niedziele masz wolne
Liczne konkursy i wiele innych elementów sprawiających, że praca to nie przykry obowiązek, a miło spędzony czas.

Dołącz do NAS już DZIŚ!
Wyślij CV kopiując poniższy link i wypełniają formularz!
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f8e06a3c2d1f485d9e82fd9d8b660e98

Mapa PoznańProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. obsługi Klienta (praca na stałe/wakacje) 9,50/h

Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !