Konsultant telefoniczny(9,50 netto/godz.) bez doświadczenia!

KONTAKT

Poznań - Dodane przez Add Connect (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant telefoniczny(9,50 netto/godz.) bez doświadczenia!

Nie boisz się nowych wyzwań i kontaktu z drugim człowiekiem? Przyjdź do nas i przekonaj się, że praca w Call Center daje wiele możliwości.
Obecnie poszukujemy osób pozytywnie nastawionych i kreatywnych na stanowisko:

KONSULTANTA DS. UTRZYMANIA KLIENTA

Zakres zadań:
1. telefoniczna obsługa obecnych Klientów firmy w zakresie przedłużania kończących się umów;
2. Obsługa zgodnie ze standardami firmy;
3. Budowanie pozytywnego wizerunku.

Oferujemy:
1. wynagrodzenie gwarantowane za każdą przepracowaną godzinę
(8,50- 9,50 netto+ prowizje),
2. pracę w godzinach 9:00-21:00 (sam/-a dobierasz godziny w jakich chcesz pracować, wystarczy już tylko 80 godzin w skali miesiąca),
3. płatne szkolenia przygotowujące do pracy, ponieważ nie wymagamy doświadczenia;
4. pozytywną atmosferę, która uzależnia i której nie znajdziesz w innym Call Center,
5. współpracę z renomowanym partnerem dzięki czemu Twoje CV nabierze jeszcze większej wartości.

Oczekujemy:
1. pozytywnego nastawienia,
2. dobrej dykcji,
3. chęci do pracy
4. umiejętności obsługi komputera.

Chcesz do nas dołączyć?
Wyślij swoje CV!

Mapa PoznańProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant telefoniczny(9,50 netto/godz.) bez doświadczenia!

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !