Konsultant w Dziale Utrzymania Klienta.

KONTAKT

Poznań - Dodane przez Add Connect (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant w Dziale Utrzymania Klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszej siedziby w Poznaniu poszukujemy Konsultanta w Dziale Utrzymania Klienta.
Zadania:
Kontakt z aktualnymi klientami naszego partnera (sektor telewizji cyfrowej) w celu przedłużenia umowy
Doradzanie klientom przy wyborze najlepszej oferty, produktu lub usługi
Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami
Oczekiwania:
Motywacja do osiągania wyznaczonych celów
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i obsługi komputera
Mile widziani również studenci i osoby uczące się (powyżej 18 r.ż.)
Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie (stała stawka za każdą przepracowaną godzinę oraz prowizja uzależniona od jakości i wyników pracy)
Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w zależności od preferencji (min. 80 godzin w miesiącu)
Elastyczny grafik (pn-pt w godz. 9-21 i w sb.10-21)
Przyjazną atmosferę pracy
Profesjonalne szkolenia wstępne
Opiekę doświadczonego coacha
Możliwości awansu w dynamicznie rosnących strukturach firmy
Specjalne programy motywacyjne
APLIKUJ I ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE NA RYNKU PRACY!

Skopiuj link i wypełnij formularz:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6a04b8698b154d189e9ae9b2cb05de4b

Mapa PoznańProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant w Dziale Utrzymania Klienta.

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !