MONTAŻ NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

KONTAKT

Poznań - Dodane przez zwickau (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MONTAŻ NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

OFERTA NR. 15/02

Dla naszego klienta w Niemczech ( Werdau , blisko granicy Zgorzelca ) poszukujemy ślusarzy ,mechaników samochodowych do pracy przy montażu naczep samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków i wymagania :
- montaż samochodów ciężarowych z doświadczeniem
- typowe czynności ślusarskie
- montowanie elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- posiadanie własnego auta
- mile widziane osoby, które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- odpowiednie wynagrodzenie
- niemiecką umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego swojego CV ( najlepiej w języku niemieckim ) z podaniem numeru oferty pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Małgorzata Tobiś
Tel. 004937544069718

Prosimy o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - MONTAŻ NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !