Monter fasad aluminiowych

KONTAKT

Marianowo - Dodane przez ogloszenia14 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter fasad aluminiowych

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, różne miejscowości
Rozpoczęcie pracy : od zaraz
Obowiązki:
Montaż konstrukcji aluminiowych
Szklenie konstrukcji aluminiowych (fasady, witryny, świetliki, itp.)
Prace wykończeniowe przy konstrukcjach aluminiowych
Praca na wysokościach
Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w montażu fasad systemowych (SCHUCO, ALUPROF, WICONA, itp.)
Doświadczenie w pracy ze szkłem
Certyfikat VCA lub SCC (warunek konieczny)
Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpłatne zakwaterowanie
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatne: 125% powyżej 40h oraz 200 % w niedzielę)

Sposób aplikowania:
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa MarianowoProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter fasad aluminiowych

Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !