Operator Wózka Widłowego

KONTAKT

Przeźmierowo - Dodane przez gwarancja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Wózka Widłowego

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia dla naszego klienta PPHU Metalmex sp.j. poszukujemy Operatora Wózka Widłowego

Miejsce wykonywania pracy
Poznań

Liczba wakatów
1

Wymagania
Doświadczenie zawodowe
Niekaralność
Uczciwość
Sumienność

Podstawowe obowiązki na stanowisku
Umiejętność załadunku i rozładunku towaru magazyn wysokiego składowania

Oferujemy
Stałą pracę - umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikację prosimy przesyłać w pliku WORD.

Biuro Consultingowo-Handlowe Gwarancja jest ogólnopolską firmą doradczą działającą na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993 r. Jako Agencja Zatrudnienia posiadamy Certyfikat nr 7847.

Mapa PrzeźmierowoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Wózka Widłowego

Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !