Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 16.07.2016

KONTAKT

Poznań - Dodane przez Opiekunki 365 (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 16.07.2016

Firma Opiekunki365 zatrudni osobę w charakterze opiekuna/opiekunki do Małżeństwa w Elsdorf od 16.07.2016 na 6-8 tygodni.

Do opieki: Pani Rosa (82 lata, ok. 160 cm, 60 kg), Pan Eberhard (85 lat, ok. 175 cm, 80 kg).

Stan zdrowia: pani: porusza się o lasce, inkontynencja, początki demencji, problemy sercowo-krążeniowe; pan: jest samodzielny, problemy ze słuchem - nosi aparat słuchowy.

Obowiązki: pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, spacery, gotowanie, pranie, zakupy, prasowanie, utrzymanie porządku w domu.

Bardzo sympatyczni i życzliwi Państwo.

Wymagania:
- dobra znajomość jęz. niemieckiego
- odpowiedzialność i chęć do pracy, uczciwość
- doświadczenie w opiece/referencje.

Oferujemy:
- legalną i bezpieczną pracę
- przejrzyste zasady współpracy
- ciągłość ubezpieczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie (1200-1350 euro netto)
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- bezpłatne przejazdy do/z miejsca pracy
- kontakt z nami 24h i wszelką pomoc koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 533 365 360 lub przesłanie CV na adres mailowy.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt:
Opiekunki365
Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr. ew. 2.32/00161/2014
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr. 11366
Pl. Jana Kilińskiego 3/114
tel. 533 365 360

Mapa PoznańProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 16.07.2016

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !