Opiekunka/Opiekun w Niemczech

KONTAKT

Poznań - Dodane przez opieka1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka/Opiekun w Niemczech

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunka/ Opiekun Osób Starszych

CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY,
WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi
Pomoc w codziennych czynnościach
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi
Czynne prawo jazdy
Referencje

Oferujemy:

UMOWĘ O PRACĘ
BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI MINIMUM 1360 BRUTTO + PREMIE
Składki ZUS od kwoty 3959 zł brutto
Dokument A1 / karta EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
Stabilne miejsce pracy
Oferty dostosowane do oczekiwań kandydatów
Możliwość ubiegania się o zasiłek dla dzieci Kindergeld
Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę
PRACĘ OD ZARAZ!

Mapa PoznańProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka/Opiekun w Niemczech

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !