Pakowacz/ka produktu gotowego - Wysogotowo - praca od zaraz

Wysogotowo - Dodane przez GP People sp. z o.o. sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pakowacz/ka produktu gotowego - Wysogotowo - praca od zaraz

GP People dla swojego Klienta, z branży poligraficznej - laureata nagrody "Gazele Biznesu 2014", poszukuje kandydatów na stanowisko:

pakowacz w drukarni
miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

opis stanowiska:
- pakowanie, sortowanie artykułów
- prace pomocnicze na drukarni
- utrzymywanie porządku na stanowisku

wymagania:
- gotowość do pracy w systemie II-zmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności manualne
- gotowość do pracy od zaraz do 30 listopada
- mile widziani studenci

oferujemy:
- wynagrodzenie 10,00 zł na rękę za godzinę
- praca od poniedziałku do piątku
- możliwość przejęcia na umowę o pracę po okresie próbnym

GP People posiada certyfikat o numerze 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mapa WysogotowoProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pakowacz/ka produktu gotowego - Wysogotowo - praca od zaraz

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !