Pośrednik pracy

KONTAKT

Poznań - Dodane przez gwarancja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pośrednik pracy

BCH GWARANCJA Jan Guss w związku z realizacją projektu pn. PWP Centrum Rozwoju Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych adaptacja rozwiązań europejskich na wielkopolskim rynku pracy poszukuje osoby na stanowisko
pośrednika pracy.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
przygotowywanie i aktualizacja bazy ofert pracy oraz rejestracja CV bezrobotnych osób niepełnosprawnych w bazie osób poszukujących pracę
analiza potrzeb szkoleniowych na rynku pracy województwa wielkopolskiego
organizacja spotkań rekrutacyjnych oraz rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami
nawiązywanie współpracy z przedsiębiorstwami z terenu woj. wielkopolskiego w celu organizacji zatrudnienia dla osób bezrobotnych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- min. 1 rok doświadczenia w wykonywaniu pracy na stanowisku pośrednika pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy w projektach dofinansowanych w ramach PO KL
- rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność

Oferowane warunki:
- umowa zlecenie,
- praca w centrum Poznania.

Aplikacje (CV wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres mailowy z dopiskiem w tytule: Pośrednik pracy CRAZON

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane kandydatury.

Mapa PoznańProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pośrednik pracy

Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !