Praca na magazynie od sierpnia

Komorniki - Dodane przez GP People sp. z o.o. sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca na magazynie od sierpnia

GP People dla swojego Klienta, jednego z największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

pracownik magazynowy
miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

wymagania:
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zgodnie z ułożonym grafikiem
- dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

opis stanowiska:
- sortowanie i przyjmowanie artykułów do magazynu
- pakowanie artykułów do wysyłki
- zapewnienie porządku w magazynie

oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- wynagrodzenie 10 zł na rękę/h
- termin rozpoczęcia pracy- sierpień

GP People posiada certyfikat o numerze 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mapa KomornikiProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca na magazynie od sierpnia

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !