PRACA NA MAGAZYNIE od zaraz!

Głuchowo - Dodane przez rekrutacja.poznan11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA NA MAGAZYNIE od zaraz!

ADECCO POLAND Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia (certyfikat nr 364) należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A.- światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: GŁUCHOWO k/Poznania

Obowiązki:
- prace magazynowe
- drobne prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
- rozładunek samochodu z paczkami i przesyłkami

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie lub na podobnym stanowisku
- mile widziane osoby z okolic Komornik lub Głuchowa

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Mapa GłuchowoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA NA MAGAZYNIE od zaraz!

Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !