Praca w Niemczech- opiekun

KONTAKT

Witowo - Dodane przez joanna.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Niemczech- opiekun

Oferta jest przeznaczona dla osób powyżej 30- go roku życia, znających język niemiecki w stopniu podstawowym lub wyższym.

Miejsce pracy:
Prywatne domy osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:
- legalną prace w sprawdzonych miejscach,
- atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem,
- elastyczne terminy wyjazdów,
- zlecenia adekwatne do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań,
- bezpłatny dojazd do klienta,
- ubezpieczenie w NFZ oraz polisę ubezpieczeniową firmy ERV obejmującą szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnej oraz zwrot kosztów leczenia,
- 24- godzinną pomoc i dbałość ze strony pracowników Alten Care 24 o komfort pracy opiekunek/opiekunów.

Obowiązki:
- gotowość do sprawowania codziennej opieki oraz wspierania podopiecznego w codziennych czynnościach,
- wykonywanie prostych prac domowych.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego,
- pogodne usposobienie, życzliwość, empatia, cierpliwość
- możliwość podjęcia pracy na minimum 2 miesiące,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem telefonu

Czekamy na kontakt już dziś!

Agencja Alten Care 24 jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005

Mapa WitowoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Niemczech- opiekun

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !