Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek

KONTAKT

Poznań - Dodane przez ewelina.cuperek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek

Pani Anja poszukuje opiekunki. Mieszka w Schwabach.
Jest osobą całkowicie leżącą, prawie nie wstaje z łóżka, w związku z tym konieczne jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekuna głównie należy głównie opieka nad podopiecznym czyli utrzymywanie higieny ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do opieki w ciągu nocy. Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu.

Wymagania:
Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dobrym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz leżącymi.

Zapewniamy:
Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.
Wynagrodzenie: 1250 euro netto

Dodatkowo z okazji świąt przygotowaliśmy dla naszych pracowników atrakcyjne bonusy!
Podwójna dieta delegacyjna za dni świąteczne oraz 60 euro premii.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji,e-mail zwrotny na albo wysłanie SMS na numer: 796898761 o treści: 4750 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Poznaniu:
Ul. Św. Marcin 66/72

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !