Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (e-learning)

KONTAKT

Łupice - Dodane przez szkolenia14 (osoba prywatna) -

Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (e-learning)

Pełna treść ogłoszenia Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (e-learning)

BONUS: Do każdego szkolenia internetowego oferujemy 3 miesiące konsultacji z zakresu BHP GRATIS!

Tytuł szkolenia: Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Kategoria: Szkolenia BHP

Koszt szkolenia: 159 zł brutto/os.

Typ szkolenia: E-learning, multimedialne

Opis: Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy. Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jak zapisać się na szkolenie?

Należy wejść na strone julamedia.pl szkolenia BHP

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32- godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Czas dostępu: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie z indywidualnym numerem potwierdzające odbycie szkolenia ( wystawiane są na podstawie 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) i wysyłane pocztą GRATIS!

Program szkolenia:

Wybrane akty prawne.
Zagrożenia czynnikami w pracy.
Stanowisko biurowe.
Postępowanie w razie wypadków.
Metodyka bhp.
Szkolenia bhp.
Kontrola i nadzór bhp.
Grupa docelowa:

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.

KORZYŚCI

możliwość wykonania szkolenia nawet w 4 dni,
możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb,
nigdzie nie trzeba dojeżdźać, całość szkolenia odbywa się na platformie do nauki,
możliwość wykonania szkolenia z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu


Warunki zaliczenia:

Uzyskanie pełnej aktywnosci czasowej w szkoleniu zgodnie z oferta,

Zaliczenie testu wiedzy na min 80%

Korzyści:

Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy.
Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Pracodawca zyskuje profesjonalnie przeszkolonego pracownika-doradcę, którego wiedza praktyczna wspomaga globalne kształtowanie (zakład pracy) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kształtuje pożądane zachowania personelu w środowisku pracy.

KONTAKT

julamedia.pl

Dział szkoleń 792 794 008 ( pn-pt 8.30-16.30)

Mapa ŁupiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (e-learning) ,159 zł


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj