Pracownik magazynowy/Koordynator grupy Niemcy

KONTAKT

Poznań - Dodane przez kadry9 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik magazynowy/Koordynator grupy Niemcy

I SSP nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Koordynowaniu grupy osób na magazynach na terenie Niemiec.
Opis stanowiska:
Prowadzenie ewidencji czasu pracy
Praca na magazynie z grupą osób
Przyjmowanie i szkolenie pracowników
Ścisła współpraca z centralą firmy oraz kierownikami magazynów
Opieka socjalna nad pracownikami

Oferujemy:
Umowę o pracę z niemiecką firmą
Stawka 10,00 euro brutto/h
Po okresie próbnym, dodatkowo system premiowy
Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd
Oferujemy pracę od zaraz
Możliwość rozwoju i awansu

Wymagania
Gotowość do natychmiastowego wyjazdu za granicę
Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo-dobrym w mowie -wymóg konieczny
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Odpowiedzialność za grupę pracowników
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Znajomość obsługi komputera (MS Office)
Prawo jazdy kategorii B z praktyką
Mile widziany własny samochód

CV prosimy przesłać na adres kadry @issp.pl

Mapa PoznańProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik magazynowy/Koordynator grupy Niemcy

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !