Praktykant/ka ds. Online Marketingu ze znajomością języka czeskiego i/lub słowackiego

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca58 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praktykant/ka ds. Online Marketingu ze znajomością języka czeskiego i/lub słowackiego

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji).
Jeśli szukasz kreatywnej pracy, która pozwoli Ci na realizowanie własnych pomysłów i nie ma nic wspólnego z "rutyną", prześlij do nas CV już dzisiaj!
Agencja Zatrudnienia SILVERHAND (KRAZ 7822) jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. W związku z obecnymi i planowanymi projektami rekrutacyjnymi szukamy osoby na stanowisko:

Praktykant/ka ds. Online Marketingu

ze znajomością języka czeskiego i/lub słowackiego

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
tłumaczenie ofert rekrutacyjnych
Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę, pozycjonowanie strony internetowej firmy, zarządzanie social media, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie)
wsparcie w procesach rekrutacyjnych

Wymagania:
dobry znajomość j. czeskiego i/lub słowackiego
bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja

Oferujemy:
płatną praktykę z późniejszą możliwością zatrudnienia
elastyczny czas pracy, dostosowany do rozkładu zajęć na uczelni oraz zajęć poza uczelnią
możliwość rozwoju zawodowego
bardzo dobrą atmosferę współpracy
mile widziani studenci ostatnich lat

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.
Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Mapa PoznańProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praktykant/ka ds. Online Marketingu ze znajomością języka czeskiego i/lub słowackiego

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !