Praktykant/ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca.poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praktykant/ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki :
Pomoc w realizowanych procesach rekrutacyjnych,
Kontakt telefoniczny z kandydatami przeprowadzanie wstępnych rozmów,
Zamieszczanie ogłoszeń o pracę, kontakt z instytucjami rynku pracy,
Wstępna selekcja aplikacji,
Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Oferujemy:
Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk,
Możliwość poznania specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
Elastyczny program praktyk,
Miłą i przyjazną atmosferę,
Referencje po odbytych praktykach.

Wymagania:
Dyspozycyjność minimum 4 godziny dziennie (od poniedziałku do piątku) do uzgodnienia,
Zainteresowania w obszarze HR,
Gotowość do nauki,
Motywacja do pracy,
Komunikatywność,
Otwartość na nowe doświadczenia,
Gotowość odbycia bezpłatnej praktyki.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w formie CV (w temacie maila prosimy o podanie nr ref.: PR/POZ)
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Mapa PoznańProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praktykant/ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !