prezentacje maturalne

KONTAKT

Poznań - Dodane przez dobre.prezentacje1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia prezentacje maturalne

Warto, byś zlecił mi pisanie prezentacji maturalnej, ponieważ:
Udowodnię, że jestem uczciwa. Zapłacisz dopiero po otrzymaniu tego, co zamawiasz (nie chcę przedpłaty, więc Cię nie oszukam!).
Bardzo szybko dostaniesz materiały i...
Dostaniesz ich dużo: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi, treść prezentacji, pytania egzaminacyjne, kurs pisania wypracowania na maturze pisemnej.
Jestem nauczycielką, a nie dopiero studentką, więc mam większe doświadczenie w przygotowaniu maturzystów do egzaminu (a robię to od 8 lat).
Kontakt: gg 45 455 468

A teraz kilka słów o tym, jak piszę i jaka powinna być dobrze przygotowana prezentacja maturalna.
Po pierwsze musi ona opierać się na prawidłowej analizie i interpretacji tekstu literackiego. Nie może mijać się z tematem, niewłaściwe jest zatem streszczanie lektur. Musi zawierać tezę, której podporządkowana jest cała wypowiedź oraz samodzielne wnioski. Ponadto powinna prezentować poglądy mówiącego i emocje towarzyszące lekturze. Prezentacja nie jest bowiem tylko przedstawieniem lektur. Jest ona udowadnianiem, że potraficie w praktyce zastosować całą zdobytą w szkole średniej wiedzę, a ponadto ze znawstwem skupić uwagę na określonym zagadnieniu. Nie muszę już chyba wspominać o tym, że styl Waszej wypowiedzi ma być jasny, a kompozycja funkcjonalna. A zanim zacznie się pisać, trzeba poprawnie zrobić bibliografię i ramowy plan wypowiedzi. Wszystko to oceni komisja i przyzna (lub też nie!) Wam punkty. Moim zadaniem jest sprawić, by tych punktów było jak najwięcej.
Jestem nauczycielką języka polskiego i od dawna przygotowuję uczniów do matury. Zrobię dla Ciebie bibliografię, ramowy plan wypowiedzi oraz napiszę wzorcowe wypracowanie , prezentację. Tobie pozostanie już tylko w oparciu o nią wygłosić swoją wypowiedź i zdać maturę! Zrobię więc za Ciebie wszystko, a Ty jedynie przed komisją wygłosisz samodzielną prezentację. Możesz decydować o kształcie swojej prezentacji, sugerować, jakie mam wykorzystać lektury lub wybór pozostawić mi. Zależy mi na tym, by uczniowie byli zadowoleni i zdawali matury, zatem jestem otwarta na Twoje polecenia i chętnie współpracuję z maturzystami. Taka elastyczność opłaca się i uczniom i mnie. Uczniowie otrzymują prezentację, która im odpowiada. Ja zyskuję zadowolonych maturzystów, którzy, być może, polecą mnie swoim znajomym.
By ułatwić Ci zdanie egzaminu, przesyłam także pytania egzaminacyjne oraz kurs pisania wypracowania, co pomoże Ci się przygotować także do matury pisemnej. Zdaję sobie bowiem sprawę, że egzamin z j. polskiego nie obejmuje tylko prezentacji. Chcę zatem pomóc najlepiej, jak potrafię, byś zdał wszystko. Niewiele osób ma taki kurs w swojej ofercie. Wszystko otrzymasz mailem.
Termin jest bardzo krótki, bibliografię zrobię w ciągu 2 , 3 dni, treść pracy napiszę w mniej więcej tydzień. Płatność odbywa się przelewem na konto po otrzymaniu tego, co zamówiłeś. Cena całości to 130 zł. Uważam, że to cena adekwatna do włożonej uczciwej pracy, na podjęcie której jestem gotowa.
Ania.
Kontakt poprzez gg 45 455 468 lub mailowo

Mapa PoznańProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - prezentacje maturalne ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Poznania. Prowadzisz serwis o Poznaniu lub zwiazany z Poznań - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Poznań City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Poznania: Szamotuły ogłoszenia - Śrem darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Poznań City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj