Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

KONTAKT

Poznań - Dodane przez pracawgnieznie1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

Profesjonalna Drukarnia
poszukuje w całej Polsce Partnerów do współpracy.
Dodatkowe źródło dochodu
dla Przedstawicieli Handlowych
z branż BIUROSERWIS, POLIGRAFIA, REKLAMA
Miejsce pracy: cała Polska

Nasza propozycja jest skierowana do osób chcących zwiększyć swoje zarobki bez zmiany pracodawcy i bez dodatkowych obowiązków.

Oferujemy 10% prowizję od każdego zamówienia i system premiowy.
Ze względu na nasze niskie ceny bardzo dobrze wypadamy w porównaniach z konkurencją, dlatego też znalezienie klienta na nasze usługi jest o wiele prostsze.

Nasze wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego/doradcy;
mile widziana znajomość branż: poligrafia, biuro serwis, agencje reklamowe, ogólnie rozumiana reklama, domy Mediowe;

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- opieka handlowa nad klientami
- sporządzanie ofert handlowych oraz monitorowanie potencjału klientów
- raportowanie wyników prowadzonych działań
- budowanie wizerunku firmy
- monitorowanie zamówień publicznych, przetargów i zapytań ofertowych w sieci

Dokumenty aplikacyjne proszę składać na email

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa PoznańProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !