Senior Programmer PHP Poznań - 70zł/h

KONTAKT

Poznań - Dodane przez office26 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Senior Programmer PHP Poznań - 70zł/h

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
zbudowanie rozwiniętego portalu dla milionów użytkowników
rozszerzanie i utrzymywanie serwisu oraz rozwijanie wewnętrznych narzędzi
współpraca z niemieckimi i portugalskimi zespołami developerów

Wymagania:
znajomość PHP 5.3+, aktualnych narzędzi i technologii
znajomość zasad SOLID
znajomość full stacka aplikacji internetowych
język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
wynagrodzenie 70zł/h + dodatki
praca w środowisku wysokiej klasy specjalistów międzynarodowych
nowoczesne biuro

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule wiadomości Programista PHP Poznań.

Mapa PoznańProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Senior Programmer PHP Poznań - 70zł/h

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !