Specjalista - content marketing w more7 Polska Sp. z o. o.

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca17 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista - content marketing w more7 Polska Sp. z o. o.

Kandydatowi powierzymy:

- aktywne wspieranie działu sprzedaży poprzez tworzenie oraz realizację strategii komunikacji w internecie, w tym planowanie i realizację działań promujących treść w internecie,
- tworzenie artykułów tematycznych, reklam
- zarządzanie firmową stroną WWW i profilami w mediach społecznościowych,
- media relations,
- współpracę z podmiotami zewnętrznymi (grafik, agencja SEO itp.),
- drobne zadania administracyjno-biurowe.

Od Kandydata oczekujemy:

- praktycznej znajomości technik content marketingu,
- kreatywności, samodzielności oraz zaangażowania.

Mile widziane:

- znajomość podstaw HTML i obsługi CMS,
- znajomość programów obróbki graficznej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do składania aplikacji zapraszamy również studentów!

Praca na miejscu w biurze w centrum Poznania.

Wypełnij ankietę rekrutacyjną, dostępną na naszej stronie WWW w zakładce O firmie - Kariera - Specjalista Content Marketing oraz wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny.

Mapa PoznańProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista - content marketing w more7 Polska Sp. z o. o.

Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !