Specjalista ds. Kadr i Księgowości

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacja642 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Kadr i Księgowości

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, wiodącego producenta z województwa wielkopolskiego, poszukujemy kandydatów chętnych do współpracy na stanowisku:
Lokalizacja: Zachodnia Wielkopolska

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań kadrowo-płacowych oraz księgowych, m.in.
Sporządzenie, prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji kadrowej związanej z przyjęciem pracownika do firmy, przebiegiem pracy i zwolnieniem
Wystawianie zaświadczeń
Sporządzanie deklaracji PIT , ZUS oraz DEK
Sporządzanie sprawozdań okresowych do PFRON , Wojewody, GUS
Sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy
Nadzorowanie czasu pracy pracowników
Udział w procesach rekrutacji
Przygotowywanie danych do audytów
Uzgadnianie ksiąg księgi głównej w obszarze kadr i płac
Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów i pracowników
Odpowiedzialność za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Wymagania:
Umiejętność sprawnego prowadzenia działań kadrowo-płacowych
Wysoki poziom wiedzy o zagadnieniach kadrowo-płacowych związanych z praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym, poparte doświadczeniem
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość aktualnych przepisów i prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej
Podstawowa wiedza z zakresu BHP
Bardzo dobra praktyczna znajomość prawa pracy, zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych
Znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Excel)
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność organizowania pracy własnej oraz samodzielność
Umiejętność samodzielnej obsługi programów kadrowo-płacowych typu Płatnik

Oferujemy:
Odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane większą ilością szczegółów prosimy o przesłanie CV bądź o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 660 567 135:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesłanej ofert prosimy dołączyć następująca klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych HRCube Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie (adres: ul. Innowatorów 8, 62-070 Dopiewo), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 12140, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa PoznańProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Kadr i Księgowości

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !