Specjalista ds. Kadr i Płac

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacja479 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Kadr i Płac

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Nr ref.: 140802_SKP
Siedziba firmy: Dąbrowa k. Poznania
Zakres obowiązków:
Realizacja zadań kadrowo-płacowych m.in.
Sporządzenie, prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji kadrowej związanej z przyjęciem pracownika do firmy, przebiegiem pracy i zwolnieniem
Wystawianie zaświadczeń
Sporządzanie deklaracji PIT , ZUS oraz DEK
Sporządzanie sprawozdań okresowych do PEFRON , Wojewody, GUS
Sporządzanie listy płac
Nadzorowanie czasu pracy pracowników spółki
Bieżące aktualizowanie komputerowej bazy danych
Realizacja procedur wewnętrznych i standardów obsługi klientów
Dbałość o wysoką jakość realizacji obsługi kadrowo-płacowej klientów
Realizacja poleceń Przełożonego

Wymagania:
doskonała umiejętność prowadzenia działań kadrowo-płacowych
wysoki poziom wiedzy o zagadnieniach kadrowo-płacowych poparty doświadczeniem
minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
perfekcyjna znajomość aktualnych przepisów i prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Bardzo dobra praktyczna znajomość prawa pracy, zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych
Umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
umiejętność organizowania pracy własnej oraz samodzielność
skrupulatność, dokładność, terminowość
znajomość obsługi programu Płatnik, Excel
znajomość różnych programów kadrowo płacowych mile widziana

Oferujemy:
Odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego z numerem referencyjnym w tytule na adres:

rekrutacja479(małpa)eureka-hr.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)".

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Kadr i Płac

Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !