Specjalista ds. Pozyskiwania Projektów Unijnych

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacja496 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Pozyskiwania Projektów Unijnych

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Unijnych
Miejsce pracy: Poznań / Dąbrowa
Nr. Ref. 140904_SPS
Obowiązki:
Samodzielne przygotowanie wniosków aplikacyjnych zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów
Monitoring realizacji projektów, bieżąca kontrola stanu realizacji projektów
Monitoring dostępności funduszy
Przygotowywanie zapytań i wyjaśnień do Instytucji Wdrażających
Tworzenie dokumentacji/załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania
Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi klientami firmy
Analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych z zakresu funduszy europejskich
Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług
Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami
Budowa i utrzymanie relacji z Partnerami i kontrahentami
Wystąpienia publiczne
Bieżący kontakt i korespondencja z Regionalnymi Instytucjami Finansującymi oraz Instytucjami Zarządzającymi Programami Regionalnymi

Wymagania:

Doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków unijnych, potwierdzone sukcesami
Minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy unijnych w ramach RPO i/lub POIG, NCBiR
Udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu dotacji
Znajomość aktualnych przepisów z zakresu zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie
Znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów,
Znajomość pracy z generatorem wniosków aplikacyjnych
Bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietów MS Office
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, ekonomia, kierunki społeczne, finanse i rachunkowość
Samodzielność i dokładność
Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
Kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia
Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Cv wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja495(małpa)eureka-hr.pl
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Pozyskiwania Projektów Unijnych

Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !