Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca17 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Sprzedaży

Jeśli kontakt z Klientem to Twój żywioł, a motywacja i przyjazna atmosfera napędzają Cię do pracy, idealnie nadajesz się do zespołu more7 Polska! Nasza wieloletnia działalność wciąż nabiera tempa, więc aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży.

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?
- Mistrzowską obsługę klientów biznesowych.
- Przebojowe pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych.
- Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży autorskiego systemu klasy CRM.

Jakie zdolności cenimy przede wszystkim?
- Predyspozycje do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych.
- Dużą motywację do pracy i nastawienie na jej wymierne efekty.
- Sumienność oraz dobrą organizację pracy własnej.

Jeśli posiadasz już doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych, pochwal się tym! Jaki sektor był Twoją grupą docelową? Jakie wyniki udało Ci się osiągnąć?

Na co możesz liczyć, podejmując z nami współpracę?
- Brak nudy - otwartość, elastyczność i kreatywność to wizytówki naszej firmy!
- Zdrową atmosferę pracy jesteśmy dynamicznym, zgranym zespołem, który szczególnie ceni sobie dobre kontakty ze współpracownikami.
- Atrakcyjny system motywacyjny będziesz mieć wpływ na ostateczną wysokość Twoich zarobków.

Poza CV wyślij nam swój list motywacyjny. Czekamy na Twoją aplikację!

Mapa PoznańProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Sprzedaży

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !