Specjalista ds.Kadr i Płac

KONTAKT

Poznań - Dodane przez farfalla (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds.Kadr i Płac

Agencja ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań
(nr ref.: SK/IS)

Czego oczekujemy:
wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,
min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
umiejętność analitycznego myślenia,
samodzielność w działaniu,
doświadczenie w obsłudze programów kadrowo płacowych (mile widziana obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),
bardzo dobra wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych,
znajomość przepisów funkcjonowania Zakładu Pracy Chronionej (obsługa SODiR oraz deklaracji do PRFON-u),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny!)

Zakres obowiązków:
zatrudnianie i zwalnianie pracowników zgodnie z przepisami oraz procedurami obowiązującymi w firmie
naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz potrąceń komorniczych,
systematyczne uaktualnianie danych personalnych pracowników oraz wprowadzanie ich do systemu kadrowego,
przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy:
pracę w młodym, dynamicznym zespole,
stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju zawodowego.
Cv i list motywacyjny z dopiskiem KADRY - prosimy przesłać na adres e-mail:
rekrutacja at isp24.pl
Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Mapa PoznańProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds.Kadr i Płac

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !