Specjalista w dziale handlowo-technicznym

KONTAKT

Niepruszewo - Dodane przez praca.poznan4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista w dziale handlowo-technicznym

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11345.

Dla naszego Klienta-poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Specjalista działu handlowo-technicznego

Miejsce pracy:Niepruszewo
Nr ref.: spe/nie/2015

Zadania:
- kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami, przygotowywanie ofert handlowych, obsługa akredytyw bankowych
- tworzenie i rejestracja dokumentów handlowo-spedycyjnych w programie księgowo-sprzedażowym
- współpraca z firmami transportowymi
- udział w przygotowaniu planu sprzedaży, planu produkcji i planu dostaw
- monitorowanie terminowości planu produkcji, dostaw towarów i wyrobów
- współtworzenie bazy danych odbiorców i dostawców
- udzielanie telefonicznej informacji w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe
- biegła znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w zakresie importu-eksportu
- znajomość zasad handlowych zgodnych z Incoterms
- umiejętność obsługi programów Outlook, Word, Power Point
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę od pn-pt na pełen etat
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
(w tytule maila prosimy wpisać nazwę numer referencyjny: spe/nie/2015 ) lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa NiepruszewoProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista w dziale handlowo-technicznym

Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !