Stażysta w Dziale IT (helpdesk)

KONTAKT

Poznań - Dodane przez rekrutacja585 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Stażysta w Dziale IT (helpdesk)

W związku z dynamicznym rozwojem działu IT oraz poszerzeniem działalności biznesowej dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, poszukujemy ambitnej osoby zainteresowanej współpracą w ramach stanowiska:

Miejsce pracy: Dąbrowa k/Poznania
Nr Ref. 150413_SIT
Po odbyciu stażu, przewidujemy możliwość zatrudnienia stażysty w pełnym wymiarze etatu.

Osoba współpracująca z nami na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za:

Bieżące wsparcie działań związanych z pracą helpdesku przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników oraz kontrola ich rozwiązania
Wsparcie użytkowników systemów teleinformatycznych firmy oraz klientów zewnętrznych
Instalację nowego oprogramowania oraz systemów operacyjnych
Współpracę z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku wystąpienia poważniejszych problemów
Pomoc w bieżących zadaniach działu

Wymagania stawiane kandydatom:

Pasjonat nowych technologii, osoba autentycznie zainteresowana rozwojem w branży IT która planuje rozwój w kierunkach Informatycznych
Student bądź absolwent studiów o profilu informatycznym
Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
Znajomość systemów operacyjnych (Windows 2000/XP/7)
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
Znajomość instalacji i konfiguracji sprzętu IT
Umiejętność organizacji pracy i samodzielnego działania, komunikatywność
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z obcojęzycznym oprogramowaniem

Oferujemy:

Przewidujemy realną możliwość zatrudnienia po okresie stażowym dla wyróżniających się kandydatów
3 miesięczny staż w zespole specjalistów
Dofinansowanie związane z dojazdem do siedziby firmy
Szansę na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych związanych z branżą IT w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
Realną możliwość rozwoju w branży IT która może stanowić szansę na dalszy rozwój w branży
Merytoryczne wsparcie innych specjalistów działu IT
Elastyczne godziny pracy

Cv wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja585(małpa)eureka-hr.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Mapa PoznańProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stażysta w Dziale IT (helpdesk)

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !