Tłumacz języka niemieckiego

KONTAKT

Poznań - Dodane przez praca.poznan4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Tłumacz języka niemieckiego

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy/Polska
ref.: tłu/poz/2015

Najważniejsze obowiązki:
- tłumaczenia bezpośrednia z/na język niemiecki
- organizowanie noclegu dla grupy pracowników
- zamawianie materiałów w hurtowniach
- organizowanie wywozu ziemi
- raportowanie do inwestora

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie-zwłaszcza słownictwo budowlane
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych (3 tygodnie pracy w Niemczech i 1 tydzień w Polsce)
- przebojowa osobowość
- czynne prawo jazdy kat.B
- znajomość obsługi komputera
- własna działalność gospodarcza mile widziane

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie
- na czas pobytu za granicą zapewniamy zakwaterowanie i przejazd. Wyżywienie w miejscu zakwaterowania we własnym zakresie
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule maila prosimy podać numer referencyjny tłu/poz/2015 lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 17 Ip.pokój 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 290 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa PoznańProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tłumacz języka niemieckiego

Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !