ZATRUDNIMY HYDRAULIKA

KONTAKT

Marianowo - Dodane przez ogloszenia14 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIMY HYDRAULIKA

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Wynagrodzenie: 10,50 Euro brutto / h plus ewentualne nadgodziny
Dieta 45 Euro netto za każdy przepracowany dzień
Zatrudnienie na pełny etat
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę płatne ok. 20 Euro / doba
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta wsprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
Sprawdzanie poprawności instalacji
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
Biały montaż
Przebudowa instalacji
Renowacje starych instalacji

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe kierunkowe
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.

-w języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073, E.Mail:
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:

Mapa MarianowoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIMY HYDRAULIKA

Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Alternatywny Portal Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !