ZATRUDNIMY KSIĘGOWĄ / WEGO !

KONTAKT

Luboń - Dodane przez biuro220 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIMY KSIĘGOWĄ / WEGO !

Biuro rachunkowe SigmaPARTNER Sp z o. o.
poszukuje osób na stanowisko:
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
(etat lub część etatu)

Miejsce pracy: Luboń obok Hotelu MAX (ul. Przy autostradzie / dojazd bus: 610, 616, 611, )
Zakres obowiązków:
odpowiedzialność za pełną obsługę księgową Spółek z o. o.
odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi Spółek.
Odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS
odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe.
min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej (prowadzenie ksiąg handlowych) warunek konieczny
wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
doświadczenie zawodowe w zakładaniu Sp. z o. o
rejestracja i aktualizacja danych firm KRS, GUS, US
załatwianie różnych spraw urzędowych i formalnych
znajomość pracy w systemie Optima, RAKSSQL ;
kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów księgowych
praktyczna znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
dobra znajomość MS Office
Oferujemy:
stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny
elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na cały lub na część etatu
sympatyczną atmosferę
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
szansę rozwoju zawodowego i osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres podany w kontaktach.
W temacie proszę napisać: praca w księgowości.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Mapa LubońProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIMY KSIĘGOWĄ / WEGO !

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !