Zatrydnimy Panie do personelu sprzątającego Bogucin

KONTAKT

Bogucin - Dodane przez rekrutacja27 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrydnimy Panie do personelu sprzątającego Bogucin

Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Personel Sprzątający

Zatrudnimy panie do prac porządkowych na terenie Bogucina
Zadania:
- prace porządkowe od poniedziałku do piątku w godzinach rannych (od godziny 05.00)
- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych
- oferowane miejsca pracy: Bogucin
Wymagamy:
- orzeczenia o niepełnosprawności bądź renty inwalidzkiej min .umiarkowany stopień niepełnosprawności
- dyspozycyjności w godzinach rannych
- chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki
- mile widziane osoby z doświadczeniem
Oferujemy:
- umowę o pracę na 1/1 etatu
- uczciwe warunki zatrudnienia
- godziny pracy od 05:00-13:00
- Wynagrodzenie 1950zł brutto wraz z premią uznaniową

Kontakt telefoniczny pod nr 517 574 235 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Mapa BogucinProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrydnimy Panie do personelu sprzątającego Bogucin

Zobacz stronę Lepszy Poznań !Zobacz stronę Portal Mieszkańców Poznania !Zobacz stronę Forum Społeczniościowe Poznania !Zobacz stronę Serwis Kulturalny Poznania !Zobacz stronę Szkoły Artystyczne ROE !Zobacz stronę Port Lotniczy Poznań Ławica !Zobacz stronę Miejski Informator Multimedialny Poznania !